ПЛАН РОБОТИ НА 2024-2025 НАВЧАЛЬНИЙ РІК (І СЕМЕСТР)
У минулому 2023/2024 навчальному році заклад організовував свою діяльність відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Указу Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), Постанов КМУ, наказів, розпоряджень, рекомендацій, листів Міністерства освіти та науки України, Управління освіти та гуманітарної політики, Стратегії розвитку закладу, Статуту, Освітньої програми закладу, затверджених Положень, правил, процедур, критеріїв, реалізовував заходи щодо вдосконалення своєї діяльності.
Основними напрямками роботи закладу у 2023/2024 навчальному році були забезпечення свободи вибору, рівного доступу до освіти усіх учнів та забезпечення безперервності здобуття освіти в умовах воєнного стану. Гарантування усім учасникам освітнього процесу як фізичної так і ментальної безпеки та постійної психологічної підтримки. Надання якісних освітніх послуг, надолуження освітніх втрат та розривів, цифровізацію освітнього процесу, реалізацію Держстандарту базової середньої освіти НУШ.
Освітнє середовище закладу є безпечним, комфортним, розвиваючим, вільним від будь-яких проявів булінгу, насилля, дискримінації. У закладі, створено сучасні умови для навчання та праці, обладнано укриття для тимчасового перебування учасників освітнього процесу, Клас безпеки. Територія закладу містить сад, квітники, спортивний майданчик, зони для відпочинку та фізичного розвитку учнів. У освітньому закладі функціонує тринадцять навчальних кабінетів, 7 класних кімнат, Клас безпеки, спортивна зала, актова зала, бібліотека, їдальня, кабінет директора, учительська, комбінована майстерня, кабінет інформатики, локації для розвитку та мотивації. Навчальні кабінети оформлені згідно Положення про навчальний кабінет, з оновленими меблями, стендами, дидактичними, роздатковими матеріалами. Один навчальний кабінет оснащений інтерактивною дошкою, усі кабінети та класні кімнати обладнані комп’ютерами/ноутбуками, 4 кабінети телевізорами, 4 - принтерами, ламінаторами. Класні кімнати для учнів початкових класів знаходяться на першому поверсі, облаштовані відповідно до вимог НУШ. Вони містять осередки для різних видів роботи: навчання, читання, зберігання наочності та навчального приладдя, експозицій, робочі місця вчителів. Заклад підключений до мережі інтернет та Wi-Fi, робочі місця педагогічних працівників забезпечені доступом до мережі. Для висвітлення роботи наповнюється сайт закладу та сторінка в соціальній мережі на яких батьки, громадськість ознайомлюються з результатами роботи, новинами, діяльністю закладу, досягненнями вчителів та учнів.
Бібліотека розвивається як інформаційний центр. Приміщення та облаштування бібліотеки використовуються для проведення бібліотечних занять, культурно-освітніх заходів, наявні тематичні бібліотечні виставки, що сприяють формуванню ключових компетентностей учнів, не містить літератури російською мовою. Бібліотека нараховує 2942 примірники художньо – методичної літератури, з них 775 підручників, продовжує наповнюватись матеріалами як бібліотечно-інформаційний центр.
На належному рівні організовано роботу з безпеки життєдіяльності та охорони праці. Для учнів та працівників закладу проводились інструктажі з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, мінної, радіаційної безпеки, безпеки життєдіяльності, навчання, заходи з цивільного захисту, правил евакуації, поведінки в умовах воєнного стану, виникненні надзвичайних ситуацій тощо.
Системно проводиться робота із запобігання та протидії булінгу, насиллю, дискримінації, реалізації питань дотримання принципів академічної доброчесності, адаптації учнів до освітнього процесу та психологічній підтримці усіх учасників освітнього процесу. Для учнів та батьків розроблені пам’ятки, рекомендації, розміщені навчальні матеріали на сайті закладу, для учасників освітнього процесу проведені тренінги, заняття, організоване навчання на освітніх платформах.
Складений соціальний паспорт закладу та класів. В результаті громадського огляду виявлено: дітей пільгових категорій- 6; дітей-сиріт- 0; дітей із сімей, що опинилися СЖО- 5; дітей з інвалідністю- 1; дітей з багатодітних сімей - 11; дітей з малозабезпечених сімей-1; дітей учасників АТО-2; дітей на диспансерному обліку- 0; дітей постраждалих від ЧАЕС- 2, ВПО -2.
Відповідно до Порядку організації харчування в закладах освіти, затвердженого Постановою КМУ від 24 березня 2021 р. №305, у закладі використовується аутсорсинг як спосіб організації харчування. Гарячим харчуванням охоплено 64% учнів. Керуючись рішенням сорок дев’ятої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання від 22.11.2023 №1877 «Про затвердження вартості харчування у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради на 2024 рік» 6 учнів (100%) 1-8 класів харчуються безкоштовно.
У закладі використовується система оцінювання рекомендована МОНУ, що включає принципи, форми, методи, критерії, процедури та правила оцінювання. Оцінювання учнів 1-4 класів здійснювалось у процесі: формувального оцінювання, метою якого відстеження особистісного розвитку учнів й ходу опановування ними навчального досвіду як основи компетентності та побудову індивідуальної освітньої траєкторії особистості; підсумкового оцінювання, метою якого є співвіднесення навчальних досягнень учнів з обов'язковими/очікуваними результатами навчання, визначеними Державним стандартом/освітньою програмою з усіх навчальних предметів. Результат оцінювання особистісних надбань учня/учениці у 1-3 класах виражено вербальною оцінкою, об'єктивних результатів навчання учня/учениці у 1-3 класах - вербальною оцінкою. Відповідно до рішення педагогічної ради, протокол №1 від 01.09.2023 у першій чверті (вересень-жовтень 2023-2024 н.р.) для 5 класу триватиме адаптаційний період, впродовж якого не здійснюється поточне та тематичне оцінювання.
Під час адаптаційного періоду вчителям-предметникам проводили роз’яснювальну роботу щодо критеріїв оцінювання в бальному вимірі, відповідності балів рівневому оцінюванню. З 1 листопада 2023 р. вчителі-предметники здійснювали бальне оцінювання з фіксацією в класному журналі.
Основними видами оцінювання результатів навчання учнів 8 класу є тематичне, семестрове та річне. Оцінювання здійснюється у процесі повсякденного вивчення результатів навчальної роботи учнів, а також за результатами перевірки навчальних досягнень учнів: усної (індивідуальне, групове, фронтальне опитування), письмової (діагностувальна, самостійна, контрольна робота, тестування тощо) з усіх навчальних предметів.
Впродовж 2023/2024 року навчалося 40 учнів, функціонувало 6 класів. Початкову освіту здобували 4 учні, базову середню - 5. Середня наповнюваність класів- 7 учнів. Із них навчальний рік закінчили і мають: високий рівень досягнень 8 учнів 20 ( %); достатній рівень 12 учнів ( 30 %); середній рівень 3 учні (8 %); початковий рівень знань мають 0 учнів ( 0 %); учні 1-4 класів оцінені вербально. Учні випускних класів були звільнені від складання ДПА. Усі діти до 18 років охоплені навчанням в ЗЗСО.
Відповідно до статті 9 Закону України «Про освіту», Освітньої програми заклад забезпечував право здобувати освіту в різних формах. 37 учнів навчалося за інституційною очною формою (денна), 4 учні за індивідуальною (педагогічний патронаж), сімейна (домашня) форма здобуття освіти 3 учні, що знаходяться за межами країни, із використанням технологій дистанційного навчання. Дистанційне навчання, у закладі, відбувається із застосуванням спеціальної онлайн-платформи Google Classroom на безоплатній основі. В межах якої учні, вчителі мають особисті облікові записи, пошту, диски, класи та доступ до інших додатків Google. Під час організації навчання було дотримано принцип академічної свободи вчителів у виборі інструментів, форм і методів навчання, враховано технічні можливості забезпечення вчителями та учнями.
Освітній процес забезпечували 12 педагогічних працівників: 67% вчителів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 17% - «спеціаліст першої категорії», 0 -% – «спеціаліст другої категорії», 33% - звання «старший вчитель», звання «вчитель-методист» - 15%. Впродовж року усі педагогічні працівники підвищили свій професійний рівень шляхом курсової перепідготовки при ОІПОПП та ЖДУ ім. І. Франка, за дистанційною формою. Відповідно до статті 51 Закону України «Про повну загальну середню освіту» усі педагогічні працівники підвищили 100 відсотків загальної кількості годин із вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу та у частині роботи з учнями з особливими освітніми потребами. Усі 100% вчителів, що викладатимуть у 7 класі НУШ, пройшли підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття освіти учнями 7-го класу НУШ. Чергову атестацію за новим Положенням пройшли 17% вчителів, рівень педагогічної майстерності протягом минулого року зріс на 27%.
Головні зусилля було зосереджено на створенні інформаційно-освітнього середовище професійного розвитку вчителів різними засобами, зокрема Гул-сервісами, використанням хмарних технологій, освітніх платформ, соціальних мереж, залучення зовнішніх ресурсів та активізації внутрішніх для задоволення професійного інтересу вчителів, вдосконалення ними власної педагогічної практики, підтримка в реалізації вчителями власної програми професійного розвитку, надання допомоги педагогічним працівникам у освоєнні нових інструментів освітньої діяльності, створені творчої атмосфери, ефективному втілені інновацій та постійній психологічній підтримці в умовах воєнного стану.
Система методичної роботи охоплювала як колективні так і індивідуальні форми реалізації, як традиційні так і інноваційні. Педагогічний колектив приймав активну участь у всіх формах методичної роботи. У рамках роботи над науково-методичною темою закладу «Застосування компетентісного підходу у освітній діяльності з метою розвитку конкурентно-спроможної особистості учня» брали участь у роботі розширених засідань педагогічних спільнот.
Вчителі активно працювали з обдарованими та здібними учнями, залучали їх у участі у конкурсах, турнірах, олімпіадах. Результатом роботи є - призові місця у ІІ етапі предметних олімпіад, два місця в обласних конкурсах та олімпіадах, 15 в інтерактивних конкурсах. Учні долучалися до волонтерської діяльності, організовували благодійні акції, ярмарки на підтримку ЗСУ. Одна учениця відзначена Дипломом та грошовою винагородою селищної ради. За підготовку переможців обласних конкурсів одна вчителька відзначена грошовою винагородо, двоє - грамотами відділу освіти.
Впродовж року моніторинговою групою було вивчено якість та результативність викладання предметів, проведено внутрішні моніторинги: адаптації учнів 1 та 5 класів, результатів навчання учнів, відвідування занять, реалізації освітнього процесу в 4, 9 класах.
Із участю працівників дитячої установи забезпечувався принцип наступності та безперервності освіти між закладом дошкільної освіти та початковою школою. Для батьків та майбутніх першокласників проводилися зустрічі, бесіди, анкетування, заняття.
У закладі впроваджується Стратегія розвитку, Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, Положення про внутрішній моніторинг, Положення про академічну доброчесність. До реалізації залучалися усі учасники освітнього процесу. Впродовж року робочою групою проведено самооцінювання за напрямом «Управлінські процеси». Проведено 10 педагогічних рад, 11 оперативних нарад, 2 загальних зборів колективу, звіт директора закладу.
Заклад забезпечує відкритість прозорість та інформаційність своєї роботи та бере участь у реалізації ряду програм, проєктів: «ІСУО», «АІКОМ», STEM - навчання, інформатизація управлінської діяльності з використання програмного засобу Курс. Школа, застосунків Google, Office 365 Education. Програми «Надолуження освітніх втрат».
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:
1. Забезпечення особистої фізичної та ментальної безпеки, постійної психологічно підтримки учасників освітнього процесу, створення безпечного, комфортного, розвивального освітнього середовища, дообладнання укриття усім необхідним для перебування і продовження навчання під час повітряних тривог.
2. Впровадження Державного стандарту базової середньої освіти на предметному циклі, у 7 класі.
3. Подолання навчальних втрат і розривів спричинених воєнним станом за рахунок роботи консультативних пунктів, проведення групових та індивідуальних компенсаторних занять, підвищення позитивної динаміки результатів навчання учнів.
4. Формування в учнів ключових компетентностей, комплексного розуміння предметів та процесів, дослідницької діяльності шляхом впровадження STEM– навчання, нових сучасних інструментів та технології, форм, методів, засобів навчання з дотриманням принципів академічної доброчесності.
5. Забезпечення перемоги учнів у районному та обласному етапові предметних олімпіад, районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах та належної підготовки учнів до ДПА.
6. Підвищення професійного рівня педагогів за рахунок щорічної курсової перепідготовки, навчання на освітніх платформах, участі у професійних конкурсах, виставках, поширення авторських матеріалів.
7. Формування в учнів здорового способу життя.
8. Впровадження наскрізного виховного процесу, заходів із реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, залучення учасників освітнього процесу до волонтерської та проєктної діяльності, розвиток навичок інформаційної гігієни під час війни.
9. Розбудова безбар’єрного простору, універсального дизайну, розумного пристосування, продовження забезпечення інклюзивної освіти дітей з ООП, наповнення ресурсної кімнати, в рамках Національної стратегії безбар’єрного простору.
10. Забезпечення ефективної взаємодії та співпраці всіх учасників освітнього процесу, реалізація педагогіки партнерства.
ВЕРЕСЕНЬ
І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Зміст |
Дата |
Форма узагальнення |
Відповідальні |
Примітка |
1. Забезпечення здорових, безпечних і комфортних умов навчання та праці |
||||
Організація навчання за різними формами здобуття освіти |
Із 02.09 |
наказ |
Д |
|
Створення освітнього простору для учнів 7 класу НУШ |
Із 02.09 |
матеріали |
вчителі |
|
Відпрацювання алгоритму дій по сигналу оповіщення «Повітряна тривога» |
02.09 |
наказ |
Д |
|
Відпрацювання тренувальних дій відповідно до Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти |
03.09 |
тренування |
команда реагування |
|
Проведення інструктажів з ОП, пожежної , техногенної безпеки для працівників |
02.09 |
журнал |
Д |
|
Проведення інструктажів з БЖД для учнів: -вступний - первинний |
02.09 |
журнал |
КК |
|
Проведення і реєстрація бесід щодо збереження життя і здоров’я учнів та уроків безпеки |
02.09 |
журнал |
КК |
|
Опрацювання пам’ятки «Як діяти учасникам освітнього процесу, якщо у закладі освіти стався нещасний випадок» |
03.09 |
інформація |
Д |
|
Забезпечення нормативності ведення «Журналів реєстрації нещасних випадків, що сталися з вихованцями, учнями», а саме: - оформлення повідомлень про нещасні випадки, - оформлення актів розслідування нещасних випадків, - оформлення повідомлень про наслідки нещасних випадків |
за потреби |
кейс документів |
Д |
|
Збір даних щодо місць проживання учнів, аналіз охоплення навчанням згідно з Порядком ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, вихованців та учнів |
до 03.09 |
списки, інформація |
СП,КК |
|
Узагальнення даних щодо продовження навчання випускників |
до 05.09 |
наказ |
ЗД |
|
Оновлення відомостей, списків учнів закладу, підготовка та передача звітів в АІКОМ |
До 05.09 |
списки |
ЗД |
|
Узагальнення даних по оздоровленню учнів з категорійних сімей |
до 05.09 |
наказ |
СП |
|
Аналіз проходження учнями профілактичних щеплень, вакцинації |
до 05.09 |
інформація |
МС(за згодою) |
|
Аналіз результатів медичних оглядів, груп здоров’я учнів та розподілу учнів на фізкультурні групи |
до 05.09 |
наказ |
МС (за згодою) |
|
Заповнення листків здоров’я |
до 07.09 |
журнал |
КК |
|
Контроль за відвідуванням учнями занять та попередження пропусків |
щоденно |
журнал |
КК |
|
Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій |
пр.місяця |
наказ |
ЗГ |
|
Організація та проведення фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи |
щоденно |
план |
вчителі |
|
Аналіз відвідування учнями за вересень |
до 30.09 |
журнал |
ЗД |
|
Контроль за чергуванням та роботою технічного персоналу в навчальних кабінетах, приміщеннях, харчоблокові на території закладу |
щоденно |
табель |
ЗГ |
|
Огляд приміщень закладу: стелі, підлоги, сходів, меблів, техніки, комунікацій, території закладу, укриття тощо |
щоденно |
журнал |
ЗГ |
|
Впровадження енергозбережувальних технологій та проєктів. Система роботи щодо економії енергоресурсів.Використання альтернативних джерел опалення. |
пр.місяця |
показники |
ЗГ |
|
Контроль за фізичним навантаженням здобувачів освіти |
постійно |
журнал |
МС (за згодою) |
|
Обстеження учнів на наявність педикульозу інших захворювань, надання консультацій, допомоги |
пр.місяця |
журнал |
МС(за згодою) |
|
Розробка Плану заходів щодо психологічної підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану |
вересень |
план |
ЗД |
|
Організація інституту наставництва (за потреби) |
||||
Психологічний супровід адаптації учнів 1 класу та новоприбувших учнів до навчання у закладі |
до 30.09 |
наказ |
ЗД |
|
Аналіз санітарно-гігієнічного стану приміщень їдальні, забезпеченість їдальні необхідним обладнанням |
вересень |
повідомлення |
МС (за згодою) |
|
Моніторинг стану захворюваності дітей |
щоденно |
журнал |
МС (за згодою) |
|
2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
||||
Налагодження співпраці із працівниками інклюзивно-ресурсного центру, закладів охорони здоров’я та соціального захисту, заключення договорів |
до 10.09 |
план |
ЗД |
|
Розробка плану заходів із запобігання та протидії булінгу, дискримінації, насиллю |
до 10.09 |
план |
Д |
|
Обговорення питання протидії булінгу, дискримінації, насилля в учнівських колективах та на класних батьківських зборах |
вересень |
Д |
||
Проведення громадського огляду умов проживання дітей з категорійних сімей |
до 30.09 |
наказ |
КК |
|
Складання соціального паспорту закладу, класу |
до 30.09 |
паспорт |
КК |
|
Поширення рекомендацій, пам’яток на сторінці у соціальній мережі ФБ щодо роботи із дітьми в умовах війни |
вересень |
пам’ятки |
ЗД |
|
3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору |
||||
Організація інклюзивного навчання відповідно до Порядку |
Із 02.09 |
за потреби наказ |
Д |
|
Підготовка документів з інклюзивного навчання |
пр.місяця |
документи |
асистент |
|
Засідання команди супроводу |
до 15.09 |
протокол |
команда |
|
Проведення рухливих перерв, руханок, уроків на свіжому повітрі |
щоденно |
план |
ПО |
|
Проведення корекційних занять |
||||
Презентація плану роботи бібліотеки як інформаційного центру в рамках місячника шкільних бібліотек |
вересень |
план |
Б |
ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ УЧНІВ
1. Наявність системи оцінювання результатів навчання учнів, яка забезпечує справедливе, неупереджене, об’єктивне та доброчесне оцінювання |
||||
Ознайомлення учнів, батьків з Правилами, процедурами, критеріями оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти в закладі. Оновлення Правил, процедур, критеріїв оцінювання на сайті закладу, диску та навчальних кабінетах |
До 06.09 |
сайт |
вчителі |
|
Освітній діалог «Оцінювання учнів НУШ: нормативні вимоги та практика» |
вересень |
інформування |
КК |
|
2. Систематичне відстеження результатів навчання кожного учня та надання йому (за потреби) підтримки в освітньому процесі |
||||
Внутрішній моніторинг рівня адаптації учнів 1 класу |
вересень |
наказ |
Д, ЗД, КК |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування в учнів відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання |
||||
Організація роботи з обдарованими та здібними учнями, підготовка до участі у предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах, Інтернет-заходах |
вересень |
плани |
вчителі |
|
Організація роботи учнівського самоврядування |
до 15.09 |
план |
ПО |
|
Організація і робота консультативних пунктів щодо подолання освітніх розривів і втрат |
пр.місяця |
графік |
вчителі |
ІІІ. ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
1.Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей учнів |
||||
Погодження плану роботи, МР, Професійних спільнот вчителів закладу |
до 05.09 |
план |
ЗД |
|
Цифровізація педагогічної діяльності. Погодження електронних календарно-тематичних планів на відповідність навчальним програмам |
до 02.09 |
диск |
ЗД |
|
Цифровізація педагогічної діяльності. Погодження електронних виховних планів |
до 05.09 |
диск |
ПО |
|
Робота з шкільною документацією |
вересень |
документи |
вчителі |
|
Освітній діалог. Планування позакласної роботи, спільних тематичних позаурочних заходів, заходів щодо розвитку STEM-освіти |
12.09 |
плани |
вчителі |
|
2. Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників |
||||
Методичні консультації педпрацівників з питань ведення шкільної документації |
до 05.09 |
консультація |
ЗД |
|
Засідання методичної ради 1.Про підсумки методичної роботи за минулий навчальний рік 2.Про затвердження плану роботи методичної ради та форм методичної роботи. 3.Про методичні рекомендації щодо викладання предметів у новому навчальному році 4. Коучинг - сесія «Моя ментальна безпека» |
04.09 |
протокол |
ЗД |
|
Підготовка табелю робочого часу |
до 20.09 |
табель |
Д |
|
4. Опрацювання Положення про атестацію |
20.09 |
ЗД |
||
Самоосвітня діяльності вчителів, підвищення кваліфікації на курсах, навчання на освітніх платформах |
вересень |
сертифікати |
Вчителі |
|
Участь в Інтернет-заходах |
вересень |
план |
Вчителі |
|
3. Співпраці з учнями, їх батьками, працівниками закладу освіти |
||||
Участь батьків, громадськості у Святі першого дзвоника, благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ |
02.09 |
сценарій |
КК |
|
Відкритий діалог з батьками: 1. Про безпечну роботу закладу та формат навчання у 2024/2025 н.р. 2. Про дотримання Правил поведінки учнів у закладі освіти. 3. Про відвідування учнями закладу, відвідування позашкільних закладів. |
02.09 |
рішення |
класні керівники |
|
Засідання загальних зборів (конференції) трудового колективу 1. Про реалізацію Стратегії розвитку закладу освіти у 2024/2025 навчальному році 2. Про ознайомлення з правилами внутрішнього трудового розпорядку. 3. Про визначення порядку обрання, чисельності, складу і строку повноважень комісії з трудових спорів |
06.09 |
протокол |
Д |
|
Зустріч з батьками 1 класу «Про результати моніторингу адаптації учнів до навчання в закладі освіти» |
30.09 |
довідка |
ПС |
|
Організація роботи зони довіри та підтримки |
пр.місяця |
зона |
ПС |
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання учнів на засадах академічної доброчесності. |
||||
Обговорення питання дотримання академічної доброчесності із батьками та учнями під час освітніх зустрічей |
вересень |
бесіди |
КК, вчителі |
ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ
1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
||||
Проведення самооцінювання за напрямом «Комплексне самооцінювання». Створення робочої групи, написання наказу, розробка інструментів, опрацювання порад ДСЯОУ |
до 20.09 |
наказ |
Д |
|
Підготувати та здати звіт ЗНЗ - 1, 83 РВК |
до 20.09 |
звіт |
ЗД |
|
Робота з вхідною і вихідною кореспонденцією |
пр.місяц |
інформація |
Д,ЗД |
|
Впровадження електронного обігу документів за допомогою Google Workspace for Education Fundamentals, застосунків Google: плани, накази, протоколи, журнали, щоденники, виховні плани |
пр.місяц |
диск |
Д, ЗД |
|
2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
||||
Надання допомоги молодим та малодосвідченим вчителям в проведенні уроків та веденні документації (за потреби) |
вересень |
план |
ЗД |
|
Підготовка тарифікаційних документів, проведення тарифікації |
до 05.09 |
накази |
Д |
|
Розміщення інформації щодо особистого прийому, звернень учасників освітнього процесу |
до 10.09 |
графік |
Д |
|
3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
||||
Аналіз забезпечення закладу кадрами, викладання предметів за фахом, наявність курсів |
до 03.09 |
форма |
Д |
|
Моніторинг атестації. Співбесіда з учителями з питань чергової атестації |
до 20.09 |
список |
ЗД |
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
||||
Підготувати накази ВЕРЕСЕНЬ Про організацію виховного процесу в закладі освіти Про організацію освітнього процесу і викладання навчальних предметів у закладі освіти Про організацію інклюзивного навчання Про організацію навчання за індивідуальною формою здобуття освіти Про проведення самооцінювання Про встановлення графіка чергування педагогічних працівників під час організації освітнього процесу. Про розподіл обов’язків між директором закладу і заступниками. Про перерозподіл годин у І семестрі Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів Про дотримання єдиного орфографічного режиму та формування мовної культури учнів. Про затвердження заходів з національно- патріотичного виховання у навчальному році в закладі. Про введення документів в електронному вигляді Про організацію роботи з обдарованими дітьми Про створення атестаційної комісії Про введення в дію рішення педагогічної ради Про організацію роботи з охорони дитинства у закладі Про проведення громадянського огляду стану утримання, виховання, навчання, оздоровлення та працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей інших соціально вразливих категорій. Про Проведення Всеукраїнського місячника бібліотек Про організацію занять з фізичної культури відповідно до групи здоров’я Про результати медичного огляду учнів закладу. Про результати продовження навчання працевлаштування випускників Про проведення навчання з пожежної та техногенної безпеки. Про забезпечення учнів підручниками Про актуалізацію даних про учнів Про посилення заходів безпеки в закладі Про організацію і ведення Цивільного захисту Про результати адаптації учнів 1 класу |
02-30.09 |
накази |
Д |
|
5.Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
||||
Підготовка Плану заходів із академічної доброчесності |
вересень |
диск |
Колектив |
V. НАСКРІЗНИЙ ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС
Формування компетентностей |
Заходи |
Теміни |
Форма |
Відповідальні |
Примітка |
Обізнаність та самовираження у сфері культури |
Свято першого дзвоника. Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ |
02.09 |
сценарій |
ПО,КК |
|
Екологічна грамотність і здорове життя |
День фізичної культури і спорту. Змагання «Вперед до перемоги!» Олімпійський урок |
12.09 |
план |
ПО,КК |
|
Соціальна та громадянська компетентності |
Шкільне коло до Міжнародного дня миру «Я хочу миру на Землі» |
21.09 |
план |
ПО,КК |
|
Інформаційно-цифрова компетентність |
Інформаційна хвилинка «Бабин Яр – трагедія, про яку не мовчать». |
29.09 |
інформація |
ПО,КК |
|
Обізнаність та самовираження у сфері культури |
Літературні читання до Всеукраїнського дня бібліотек «Книга – океан знань» |
30.09 |
виставка |
ПО,КК |
ЖОВТЕНЬ
І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Зміст |
Дата |
Форма узагальнення |
Відповідальні |
Примітка |
1. Забезпечення здорових, безпечних і комфортних умов навчання та праці |
||||
Підготовка закладу до роботи при відключені електроенергії. Відпрацювання алгоритму роботи генератора, підготовка запасу пального, води тощо |
до 05.10 |
наказ |
Д, ЗГ |
|
Презентація платформи «Знаїмо» учням і батькам |
14-18.10 |
інформуваня |
Д |
|
Рейд-перевірка щодо збереження обладнання, підручників |
24-25.10 |
інформування |
Б,ЗГ |
|
Проведення первинного інструктажу з БЖД для учнів на канікули осінні |
до 25.10 |
журнал |
КК |
|
Проведення бесід, заходів з БЖД на канікули |
до 25.10 |
журнал |
КК |
|
Підготовка закладу до осінньо-зимового періоду, здійснення заходів щодо економії енергоресурсів |
до 30.10 |
наказ |
ЗГ |
|
Прибирання території закладу, підготовка парку, клумб до осінньо-зимового періоду |
до 25.10 |
інформування |
ЗГ |
|
Інвентаризація майна, підготовка актів на списання |
до 30.10 |
акти |
ЗГ |
|
Аналіз відвідування учнями закладу за жовтень |
31.10 |
журнал |
ЗД |
|
Санітарно-просвітницька робота з учасниками освітнього процесу «Сезонні захворювання: як швидше одужати» |
пр.місяця |
інформування |
МС (за згодою) |
|
Контроль за фізичним навантаженням учнів, відвідування уроків фізкультури |
постійно |
план |
МС(за згодою) |
|
Контроль за відвідуванням учнями закладу, занять, попередження пропусків |
шоденно |
журнал |
КК |
|
Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій |
пр.місяця |
наказ |
Д |
|
Організація та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи |
пр.місяця |
план |
вчитель |
|
Моніторинг стану захворюваності дітей |
щоденно |
журнал |
МС(за згодою) |
|
Візуальний огляд приміщень закладу: стелі, підлоги, сходів, меблів, техніки, комунікацій, території закладу тощо |
щоденно |
журнал |
ЗГ |
|
Контроль за роботою технічного персоналу в навчальних кабінетах, приміщеннях, харчоблокові на території закладу |
щоденно |
табель |
ЗГ |
|
Супровід учнів 5 класу до навчання у базовій школі |
постійно |
план |
КК |
|
Проведення навчання з мінної безпеки |
пр.місяця |
наказ |
Д |
|
Оновлення електронної бази підручників на диску закладу для використання учасниками освітнього процесу |
пр.місяця |
диск |
Б |
|
Оновлення комп’ютерних програм, які здійснюють фільтрування контенту |
пр.місяця |
інформування |
вчитель |
|
2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки |
До 30.10 |
план |
ПС |
|
Просвітницькі заходи з нагоди Дня юриста |
до 10.10 |
план |
ПС |
|
Організація зустрічі із представниками ювенальної поліції |
пр.місяця |
інформування |
ЗД |
|
Створення комісії з питань булінгу |
до 28.10 |
наказ |
Д |
3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору. |
||||
Оновлення локацій позитивної підтримки учасників освітнього процесу |
пр.місяця |
інформування |
ЗД |
|
Залучення учнів до гурткової роботи, участі в конкурсах, заходах |
пр.місяця |
план |
вчителі |
|
Поповнення інклюзивної кімнати засобами корекції згідно з ІПР дітей |
ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ УЧНІВ
1. Наявність системи оцінювання результатів навчання учнів, яка забезпечує справедливе, неупереджене, об’єктивне та доброчесне оцінювання |
||||||
Бесіди з учнями 1,5 класів щодо оцінювання їх результатів навчання у початковій і базовій школі |
до 06.09 |
бесіди |
КК |
|
||
Практичне онлайн заняття для учнів і вчителів «Найбільша мапа ШІ-інструментів для освіти» http://surl.li/vgpqjm |
28.10 |
онлайн-зустріч |
вчитель інформ. |
|
||
2. Систематичне відстеження результатів навчання кожного учня та надання йому (за потреби) підтримки в освітньому процесі |
||||||
Перевірка ведення учнівських щоденників |
до 25.10 |
наказ |
Д |
|||
Внутрішній моніторинг «Адаптація учнів 5 класу до навчання в НУШ». Проведення опитувань, тестів, спостереження, відвідування занять https://naurok.com.ua/adaptaciya-5-klas-nush-383350.html |
жовтень |
проєкт наказу |
ЗД |
|||
3. Спрямованість системи оцінювання на формування в учнів відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання. |
||||||
Робота предметних секцій щодо підготовки до Всеукраїнських предметних олімпіад, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів, Інтернет-олімпіад, МАН |
пр.місяця |
графік |
вчителі |
|||
Проведення групових індивідуальних консультацій щодо надолуження освітніх втрат та розривів |
канікули |
інформування |
вчителі |
|||
Участь здобувачів у І етапові Всеукраїнських предметних олімпіад |
пр.місяця |
наказ |
вчителі |
|||
Участь здобувачів у Інтернет-олімпіадах |
пр.місяця |
план |
вчителі |
|||
ІІІ. ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
1.Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей учнів |
||||
Опрацювання нормативних документів, рекомендаційних листів щодо проведення Всеукраїнських предметних олімпіад |
до 03.10 |
диск |
ЗД, вчителі |
|
Затвердження графіку та матеріалів проведення І етапу предметних олімпіад, конкурсу ім.П.Яцика, Т.Шевченка |
до 15.10 |
наказ |
ЗД |
|
Проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад |
до 25.10 |
наказ |
вчителі |
|
Оформлення заявок на участь у ІІ етапі предметних олімпіад, конкурсів |
до 30.10 |
заявка |
вчителі |
|
Складання та затвердження плану роботи на канікули |
до 30.10 |
план |
ПО |
|
2. Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників |
||||
Методичні консультації для вчителів з питань проведення предметних олімпіад |
до 05.10 |
бесіди |
ЗД |
|
Самоосвітня діяльності вчителів, підвищення кваліфікації на курсах, навчання на освітніх платформах |
пр..місяця |
сертифікати |
вчителі |
|
Робота над науково-методичним питанням. Практичне заняття «Основи роботи з mozaBook та mozaWeb» |
канікулярний час |
сертифікати |
ЗД |
|
Участь у методичних заходах, Інтернет-заходах |
пр..місяця |
план |
Вчителі |
|
1. Про затвердження списку педагогів, як підлягають черговій атестації 2. Про визначення строків проведення атестації педагогічних працівників, строку та адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі). 3. Про перенесення чергової атестації педпрацівників, у разі тимчасової непрацездатності, або настання інших обставин, що перешкоджають проходженню ним атестації на один рік . |
11.10 |
Д |
||
Підготовка табелю робочого часу |
||||
3. Співпраці з учнями, їх батьками, працівниками закладу освіти. |
||||
Відкритий діалог з батьками 5 класу за результатами моніторингу «Адаптація учнів до навчання на другому освіти» |
31.10 |
довідка |
КК |
|
Батьківська школа Як допомогти дітям пережити кризу», розміщення порад, покликань на сайті закладу, у групі ФБ |
пр.місяця |
сайт |
Вчителі |
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання учнів на засадах академічної доброчесності. |
||||
Опитування учнів «Чи дотримуєшся ти принципів академічної доброчесності» |
до 20.10 |
гугл-форма |
КК |
ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ
1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
||||
Проведення самооцінювання за напрямом «Комплексне оцінювання». Онлайн- опитування учасників освітнього процесу |
01-30.10 |
Робоча група |
||
Інструктивно-методична оперативка 1. Про роботу закладу в канікулярний час 2. Про підсумки участі учнів у І етапі предметних олімпіад 3.Про проміжну перевірку класних журналів 4. Про якість харчування учнів 5. Про участь у конкурсі «Учитель року» |
щопонеділка |
інформація |
Д |
|
Засідання педагогічної ради 1. Про академічну доброчесність як інструмент якісної освіти 2. Про штучний інтелект, нейромережі і академічну доброчесність 3. Про психологічну стійкість - шлях до відбудови освіти |
29.10 |
протокол |
Д |
|
Аналіз проведення І етапу та оформлення заявки на участь у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад |
до 30.10 |
заявка |
ЗД |
|
Робота з вхідною і вихідною кореспонденцією |
пр.місяц |
інформація |
Д,ЗД |
|
2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
||||
Відвідування уроків малодосвідчених вчителів з метою надання допомоги |
пр.місяця |
аркуш спост. |
ЗД |
|
Матеріальне і нематеріальне стимулювання педагогічних працівників до Дня вчителя |
до 03.10 |
наказ |
Д |
|
3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
||||
Поширення власних авторських матеріалів на освітніх майтах, платформах |
пр.місяця |
сертифікати |
вчителі |
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
||||
Підготовка наказів ЖОВТЕНЬ Про організацію роботи на канікулах Про підсумки внутрішнього моніторингу адаптації учнів 5 класу в НУШ Про підсумки проведення у закладі Всеукраїнського тижня з протидії боулінгу Про проведення заходів безпеки дорожнього руху Про підсумки громадянського огляду стану утримання, виховання, навчання, оздоровлення та працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей інших соціально вразливих категорій Про проведення інвентаризації активів і зобов’язань та оформлення її результатів Про участь педагогічних працівників закладу у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» Про участь учнів закладу в інтернет - олімпіадах Про проведення І етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Про результати перевірки якості ведення та перевірки учнівських щоденників. Про план заходів із підготовки до осінньо-зимового періоду Про проведення Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Про результати моніторингу рівня адаптації учнів 5 класу НУШ до навчання за другим рівнем повної загальної середньої освіти Про організацію позакласної спортивно-масової роботи у закладі. Про створення комісії щодо розгляду випадків боулінгу а впровадження антибулінгової політики в закладі |
01-30.10 |
Д |
||
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
||||
Створення комісії щодо розгляду випадків боулінгу а впровадження антибулінгової політики в закладі |
до 10.10 |
наказ |
Д |
V. НАСКРІЗНИЙ ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС
Формування компетентностей |
Заходи |
||||||||
Соціальна та громадянська компетентності |
«Допоможи одиноким жителям» до Дня людей похилого віку. |
01.10 |
звіт |
ПО,КК |
|||||
Інформаційно-цифрова компетентність |
Хвилинка інформації, присвячена річниці створення УПА «Славних героїв не забудуть нащадки». |
11.10 |
інформація |
ПО,КК |
|||||
Соціальна та громадянська компетентності |
День захисника та захисниці України «Наша вам любов й подяка!» |
14.10 |
план |
ПО,КК |
|||||
ЛИСТОПАД
І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Зміст |
Дата |
Форма узагальнення |
Відповідальні |
Примітка |
1.Забезпечення здорових, безпечних і комфортних умов навчання та праці |
||||
Проведення цільових інструктажів щодо участі у ІІ етапові предметних олімпіад, конкурсів |
графік |
журнал |
вчителі |
|
Провести бесіди з БЖД |
пр.місяця |
журнал |
КК |
|
Контроль за чергуванням технічного персоналу в навчальних кабінетах, приміщеннях, харчоблокові на території закладу |
щоденно |
табель |
ЗГ |
|
Візуальний огляд приміщень закладу: стелі, підлоги, сходів, меблів, техніки, комунікацій, території закладу тощо |
щоденно |
журнал |
ЗГ |
|
Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками, працівниками «Здоровий спосіб життя - здорове харчування» Опитування учнів «Чи подобається тобі харчування у їдальні» |
листопад |
гугл-форма |
МС,КК |
|
Контроль за фізичним навантаженням учнів, відвідування уроків фізкультури і занять |
постійно |
план |
МС |
|
Обстеження учнів на наявність педикульозу інших захворювань після канікул |
до 05.11 |
план |
МС |
|
Моніторинг стану захворюваності дітей |
щоденно |
журнал |
МС |
|
Підготовка актів на списання |
до 15.11 |
акти |
ЗГ |
|
Проведення навчання у разі виникнення надзвичайних ситуацій |
пр.місяця |
наказ |
Д |
|
Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків |
щоденно |
журнал |
КК |
|
Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій |
пр.місяця |
наказ |
КК |
|
Аналіз відвідування учнями школи за листопад |
30.11 |
журнал |
КК |
|
Організація та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, спортивно-масової роботи |
пр.місяця |
план |
вчитель |
|
Інформаційний журнал «Кібербезпека: актуальні загрози та методи захисту» |
28.10 |
інформування |
||
Проведення практичних занять «Психологічна підтримка в умовах війни» |
пр.місяця |
фотозвіт |
||
2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки |
До 30.11 |
план |
КК |
|
Заходи в рамках акції «16 днів проти насилля» |
з 25.11 |
план |
ПО |
3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору. (за потреби) |
||||
Оновлення кейсу інформаційних матеріалів, інфоресурсів щодо роботи із дітьми з ООП |
пр.місяця |
диск |
вчителі |
|
Наповнення ресурсної кімнати допоміжними засобами |
пр.місяця |
інформація |
асистент |
|
Залучення учнів до гурткової роботи, участі в конкурсах, турнірах, змаганнях, заходах, волонтерській діяльності |
пр.місяця |
план |
вчителі |
ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ УЧНІВ
1. Наявність системи оцінювання результатів навчання учнів, яка забезпечує справедливе, неупереджене, об’єктивне та доброчесне оцінювання |
||||
Опитування учнів та батьків щодо справедливого і об’єктивного оцінювання |
11-15.11 |
гугл-форма |
ЗД |
|
Індивідуальні співбесіди з учнями, які не виконують домашні завдання |
18-22.11 |
інформування |
КК |
|
Огляд «Критерії оцінювання» |
04-08.11 |
матеріали |
вчителі |
|
2. Систематичне відстеження результатів навчання кожного учня та надання йому (за потреби) підтримки в освітньому процесі |
||||
Внутрішній моніторинг якості та безпечності харчування, створення умов здорового харчування та роботи їдальні |
До 30.11 |
наказ |
Д |
|
Перевірка якості ведення учнівських зошитів |
До 31.11 |
наказ |
Д |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування в учнів відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання. |
||||
Робота предметних секцій щодо підготовки до Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, МАН |
пр.місяця |
план |
Вчителі |
|
Участь учнів у ІІ етапові Всеукраїнських предметних олімпіад |
пр.місяця |
наказ |
Вчителі |
|
Участь здобувачів у Інтернет-проєктах, заходах |
пр.місяця |
план |
Вчителі |
|
Налагодження співпраці ВНЗ, коледжами, ліцеями та проведення спільних заходів |
пр.місяця |
інформування |
ЗД |
|
Презентація добірки безкоштовних платформ для самостійного навчання |
пр.місяця |
графік |
вчителі |
ІІІ. ПЕЖАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
1.Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей учнів |
||||
Ознайомлення з графіком проведення ІІ етапу предметних олімпіад, конкурсу ім.П.Яцика,т..Шевченка |
до 05.11 |
наказ |
ЗД |
|
Підготовка учнів до участі у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів |
пр..місяця |
наказ |
вчителі |
|
Узагальнення результатів участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад |
до 30.11 |
форма |
||
2. Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників |
||||
Самоосвітня діяльності вчителів, підвищення кваліфікації на курсах, навчання на освітніх платформах |
пр.місяця |
сертифікати |
вчителі |
|
Участь у методичних заходах, Інтернет-заходах |
пр..місяця |
план |
вчителі |
|
Робота над науково-методичним питанням. Діалог «Нові тренди в освіт» |
до 10.11 |
кейс |
вчителі |
|
Підготовка табелю робочого часу |
до 15.11 |
табель |
ЗД |
|
3. Співпраця з учнями,, їх батьками, працівниками закладу освіти. |
||||
Відкритий діалог з батьками а учнями 4,9,11 класів «Що потрібно, щоб скласти ДПА успішно» |
листопад |
інформування |
КК, ЗД |
|
Розміщення матеріалів для самостійної підготовки до ДПА на сайті та у групі ФБ. |
пр.місяця |
інформація |
вчителі |
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання учнів на засадах академічної доброчесності. |
||||
День доброчесності |
бюлетень |
вчителі |
ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ
1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
||||
Проведення самооцінювання за напрямом «Комплексне оцінювання». Інтерв’ю учасників |
до 31.11 |
питання |
група |
|
Підготовка замовлення документів про освіту |
до 31.11 |
замовлення |
Д |
|
Інструктивно-методична оперативка 1. Про участь учнів у ІІ етапі предметних олімпіад, конкурсів 2. Про дотримання БДЖ на уроках та безпеки дорожнього руху 3.Про відвідування учнів та наявність оправдовуючи документів 4. Про результати моніторингу |
щопонеділка |
інформування |
Д |
|
Робота з вхідною і вихідною кореспонденцією |
пр.місяця |
інформація |
Д,ЗД |
|
2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
||||
Вивчення наданих документів вчителів, що атестуються |
пр.місяця |
портфоліо |
Д,ЗД |
|
Відвідування уроків вчителів, що атестуються |
пр.місяця |
аркуш спост. |
Д,ЗД |
|
3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
||||
Участь вчителів до курсів, вебінарів щодо підвищення професійного рівня |
пр.місяця |
сертифікати |
вчителі |
|
Підготовка і проведення семінарів на базі закладу |
за грараф |
план |
Вчителі |
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
||||
Підготувати накази Про затвердження плану заходів Голодомор 1932—1933 років в Україні -геноцид Українського народу Про відзначення Дня української писемності та мови у закладі. Про дотримання встановленого ліміту споживання природнього газу Про призначення відповідальних за підготовку замовлень на виготовлення документів про освіту державного зразка випускникам 2024 року Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій у закладі Про проведення І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Про підсумки проведення І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Про проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Про підсумки проведення Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Про проведення Декади профілактики негативних проявів та явищ в учнівському середовищі закладу. Про участь в Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості Про запобігання корупції серед учасників освітнього процесу у закладі освіти. Про проведення Дня доброчесності. Про результати перевірки якості ведення та перевірки учнівських зошитів у 1-9 класах Про проведення Тижня толерантності. Про запобігання порушенню прав дітей у цифровому просторі Про рекомендований порядок дій на випадок виникнення загроз соціального та воєнного характеру Про підсумки моніторингу якості та безпечності харчування створення умов здорового харчування та роботу їдальні. Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху |
01-30.11 |
накази |
Д |
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
||||
Огляд-презентація «Корупція та конфлікт інтересів, як уникнути» |
04-05.11 |
Колектив |
Д |
V. НАСКРІЗНИЙ ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС
Формування компетентностей |
Заходи |
||||
Соціальна та громадянська компетентності |
Бесіди до Дня Європейського Союзу |
01.11 |
бесіди |
ПО,КК |
|
Спілкування державною мовою |
Тиждень української писемності та мови (заходи за окремим планом) |
08.11-12.11 |
план |
ПО,КК |
|
Соціальна та громадянська компетентності |
Година спілкування до Дня Свободи і Гідності України |
22.11 |
план |
ПО,КК |
|
Соціальна та громадянська компетентності |
Інформаційна хвилинка до Дня пам’яті жертв Голодоморів «На вікні свіча миготіла» |
26.11 |
бесіди |
ПО,КК |
|
Соціальна та громадянська компетентності |
Участь в акції «Запали свічку» |
27.11 |
фотозвіт |
ПО,КК |
ГРУДЕНЬ
І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Зміст |
Терміни |
Форма узагальнення |
Відповідальні |
Примітка |
1.Забезпечення здорових, безпечних і комфортних умов навчання та праці |
||||
Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків |
Щоденно |
журнал |
КК |
|
Оновлення списків, довідок на харчування учнів пільгових категорій |
пр.місяця |
наказ |
ЗД |
|
Аналіз відвідування учнями школи за грудень |
До 31.12 |
журнал |
ЗД |
|
Організація та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи та спортивно-масової роботи |
пр.місяця |
план |
вчитель |
|
Цільовий інструктаж щодо участі у ІІ етапові предметних олімпіад |
пр. місяця |
журнал |
вчителі |
|
Первинний інструктаж на зимові канікули |
29-30.12 |
журнал |
КК |
|
Проведення, бесід, занять з безпеки |
пр.місяця |
план |
КК |
|
Контроль за чергуванням технічного персоналу в навчальних кабінетах, приміщеннях, харчоблокові на території закладу |
щоденно |
табель |
ЗГ |
|
Візуальний огляд приміщень закладу: стелі, підлоги, сходів, меблів, техніки, комунікацій, території закладу тощо |
щоденно |
журнал |
ЗГ |
|
Санітарно-просвітницька робота із учнями, батьками, працівниками «Комп'ютери, гаджети і очі: як знизити навантаження на зір» |
грудень |
план |
МС |
|
Медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів |
пр.місяця |
план |
МС |
|
Моніторинг стану захворюваності дітей |
щоденно |
журнал |
МС |
|
Підготувати акти на списання |
до 15.12 |
акти |
ЗГ |
|
Рейд-перевірка «Бурульки та обледеніння» |
пр.місяця |
інформування |
бібліотека |
|
Проведення навчання з пожежної безпеки |
пр.місяця |
наказ |
Д |
|
2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації |
Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки |
До 30.12 |
план |
ПС |
|
Заходи із запобігання поширенню негативних субкультур |
пр.місяця |
план |
ПС |
|
Висвітлення соціального проєкту "РАЗОМ". Безкоштовна психологічна допомога онлайн, 30 хвилин з психологом |
пр.місяця |
план |
ПС |
3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору. |
||||
Оновлення сайту, ФБ-сторінки закладу освітніми матеріалами |
пр.місяця |
інформація |
вчителі |
|
Засідання команди супроводу (за потреби) |
28.12 |
протокол |
команда |
|
Залучення учнів до участі в конкурсах, турнірах, змаганнях, заходах |
пр.місяця |
план |
вчителі |
ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ УЧНІВ
1. Наявність системи оцінювання результатів навчання учнів, яка забезпечує справедливе, неупереджене, об’єктивне та доброчесне оцінювання |
||||
Інформаційний журнал «Семестрове оцінювання навчальних досягнень учнів, коригування результатів» |
02-03.12 |
інформація |
Вчителі |
|
Ознайомлення з графіком діагностувальних, підсумкових робіт за І семестр |
04-06.12 |
графік |
Вчителі |
|
Опитування учнів, батьків «Освітня траєкторія врахування індивідуальних особливостей, здібностей та розвитку дитини» |
27-31.12 |
гугл-форма |
КК |
|
2. Систематичне відстеження результатів навчання кожного учня та надання йому (за потреби) підтримки в освітньому процесі |
||||
Внутрішній моніторинг сформованості навички читання та читацької компетентності учнів початкових класів |
до 20.12 |
наказ |
Д, ЗД |
|
Внутрішній моніторинг якості викладання навчальних предметів за І семестр н.р. |
до 20.12 |
наказ |
ЗД |
|
Внутрішній моніторинг результатів навчання учнів за І семестр |
до 30.12 |
педрада |
ЗД |
|
3. Спрямованість системи оцінювання на формування в учнів відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання. |
||||
Робота предметних студій щодо підготовки до Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, МАН |
пр.місяця |
графік |
Вчителі |
|
Участь здобувачів у ІІ етапові Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсах, турнірах, проєктах |
пр.місяця |
графік |
Вчителі |
|
Профорієнтаційна робота з учнями, зустрічі з представниками ВНЗ |
пр.місяця |
інформування |
КК |
|
Планування роботи індивідуальних та групових занять на канікули із метою подолання освітніх втрат та розривів |
ІІІ. ПЕДАГОГІСНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
1.Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей учнів |
||||
Підготовка учнів до участі у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад |
пр..місяця |
план |
вчителі |
|
Відвідування уроків вчителів, що атестуються |
пр..місяця |
аркуш спостер. |
Д, ЗД |
|
2. Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників |
||||
Самоосвітня діяльності вчителів, підвищення кваліфікації, навчання на освітніх платформах |
пр..місяця |
план |
вчителі |
|
Участь у міських методичних заходах, Інтернет-заходах |
пр..місяця |
таблиця |
вчителі |
|
Робота над науково-методичним питанням. Освітній кластер «Освітні тренди: пошук балансу та інновацій» |
30.12 |
таблиця |
вчителі |
|
Підготовка табелю робочого часу |
до 15.12 |
табель |
ЗД |
|
Аналіз виконання плану підвищення кваліфікації за 2024 рік |
до 20.12 |
педрада |
ЗД |
|
Складання та затвердження плану підвищення кваліфікації на 2025 рік |
до 20.12 |
педрада |
ЗД |
|
1.. Про включення до списку, за заявою, педагогічного працівника, який підлягає черговій атестації, але не був включений до списку.(за потреби) 2. Про затвердження списку педагогів, які підлягають позачерговій атестації, визначення строків проведення атестації, подання документів педагогів, які атестуються позачергово. |
до 27.12 |
Д |
||
3. Співпраця з учнями, їх батьками, працівниками закладу освіти. |
||||
Відкритий діалог з батьками . Звіт роботи закладу за І семестр |
27.12 |
протокол |
Д |
|
Розміщення матеріалів для батьків, учнів на сайті, у групі ФБ. |
пр.місяця |
інформація |
вчителі |
|
Індивідуальні зустрічі з батьками |
пр.місяця |
журнал |
КК |
|
4. Організація педагогічної діяльності та навчання учнів на засадах академічної доброчесності. |
||||
Онлайн-гра “(Не)підкупність |
пр.місяця |
фотозвіт |
КК |
ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ
1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань |
||||
Самооцінювання за напрямом «Комплексне оцінювання», спостереження за освітнім процесом |
пр.місяця |
форма |
група |
|
Робота з вхідною і вихідною кореспонденцією |
пр.місяця |
інформація |
Д, ЗД |
|
Інструктивно-методична оперативка 1. Про підсумки участі у ІІ етапі предметних олімпіад 2. Про роботу на канікулах 3. Про підсумки відвідування учнів за І семестр 4. Про роботу закладу у ІІ семестрі |
щопонеділка |
інформування |
Д |
|
Засідання педагогічної ради 1. Про результати навчання учнів за І семестр 2. Про роботу учнівських колективів у І семестрі навчального року 3. Про результати роботи із звернення громадян за 2024 рік 4. Про результати підвищення кваліфікації педагогічними працівниками закладу за 2024 році |
30.12 |
протокол |
Д |
|
2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм |
||||
Відвідування уроків малодосвідчених вчителів з метою надання допомоги |
пр.місяця |
аркуш спостер. |
Д |
|
Аналіз роботи вчителів, що атестуються |
пр.місяця |
форма |
ЗД |
|
3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників |
||||
Залучення вчителів до курсів, вебінарів щодо підвищення професійного рівня |
пр.місяця |
сертифікат |
вчителі |
|
Підготовка матеріалів для участі у Інтернет-семінарах, конференціях |
пр..місяця |
сертифікат |
вчителі |
|
4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою |
||||
Про відзначення Дня людей з інвалідністю Про затвердження плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2025 рік Про підсумки моніторингу якості викладання навчальних предметів за І семестр н.р. Про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час зимових канікул Про результати моніторингу сформованості читацької компетентності учнів початкових класів Про підсумки підвищення кваліфікації педагогічних працівників за 2024 рік Про підсумки проведення спеціального тренування з пожежної безпеки Про результати роботи класних керівників у І семестрі н.р. Про хід виконання Стратегії національно- патріотичного виховання. Про результати діагностувальних робіт Про формування справ та розроблення номенклатури Про ведення ділової документації в закладі у електронній формі Про оформлення документів в електронному вигляді Про затвердження номенклатури справ закладу на 2025 рік. |
до 29.12 |
накази |
Д |
|
5. Формування та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності |
||||
Методичний діалог «Академічна доброчесність педагога в контексті Європейських практик» |
31.12 |
фотозвіт |
Колектив |
V. НАСКРІЗНИЙ ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС
Формування компетентностей |
Заходи |
||||
Екологічна грамотність і здорове життя |
Відеолекторій до Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ - інфікованими |
02.12 |
відео |
ПО,КК |
|
Екологічна грамотність і здорове життя. Соціальна та громадянська компетентності |
Години спілкування до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Пам’ятай, що ти – Людина |
03.12 |
сценарій |
ПО,КК |
|
Обізнаність та самовираження у сфері культури |
День Збройних Сил України. Привітання зі святом. |
06.12 |
листівки, малюнки |
ПО,КК |
|
Обізнаність та самовираження у сфері культури |
Квест до Дня Святителя Миколая Чудотворця «У пошуках подарунків від Миколая». |
06.12 |
квест |
ПО,КК |
|
Ініціативність і підприємливість |
Майстер-клас зі створення новорічних листівок, іграшок та подарунків до Дня подарунків. |
213-27.12 |
майстер-клас |
ПО,КК |
|
Обізнаність та самовираження у сфері культури |
Театралізоване дійство «Історії у новорічну ніч». |
30-31.12 |
сценарій |
ПО,КК |
https://content.e-schools.info/osivtsinvk/library/Ріний_план_2024-2025.docx